Spirit Auto Kaposvár Hírek

Aktuális híreink

  1. Hírek
  2. Állásajánlat - Gépjármű karosszéria lakatos
2017.07.25.
Szervizhírek

Állásajánlat - Gépjármű karosszéria lakatos

Kaposvári telephelyű, magyar tulajdonú, stabilan működő vállalkozás új munkatársat keres azonnali kezdési lehetőséggel.

Állásajánlat

Főbb feladatok:
Skoda és Volkswagen gépjárművek teljes körű szervizelése modern, új technológiával
felszerelt műhelyünkben.
Feladatok:
- Személygépjárművek (Skoda, Volkswagen, Audi, egyéb) karosszériájának teljes körű
javítása önállóan.
- lakatos és hegesztési munkák elvégzése a külső karosszéria elemeken
- karosszéria elemek bontása, összeépítése valamint felszerelése
- általános szervizelési folyamatok elvégzése
Elvárások:
- 5 éves szakmai tapasztalat
- Szakirányú végzettség
- Felhasználási szintű számítástechnikai ismeretek
- Megbízható, korrekt és precíz munkavégzés
Előny:
- Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
- Szakma iránti elhivatottság
Amit kínálunk:
- stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
- munkavégzés világszínvonalú technológiával
- korrekt bérezés
- Kiváló munkahelyi környezet, összetartó és támogató munkatársak
- fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
Kaposvár
Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidős

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes, magyar nyelvű,
fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre:
[email protected]

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.