2019.05.15.
Szerviz

SPIRIT AUTO Kft. zalaegerszegi telephelyére, folyamatosan bővülő csapatába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Munkafelvevő/Szerviztanácsadó

Főbb feladatok:

- A gépkocsik gyors és követelményeknek megfelelő szervizelésének a biztosítása exakt    hibafelvétel és a javítási megbízás pontos kitöltése által

- A vevői megelégedettség biztosítása

- A vevő tájékoztatása a munka módjáról, kiterjedéséről és költségéről

- Ajánlások kialakítása a vevőszolgálat és -tanácsadás munkájának javítása érdekében

- Vevői megelégedettség figyelése reklamációk és telefoninterjúk során

- A számlák ellenőrzése, kiállítása és szakmai helyesség szempontjából

Elvárások:

- B kategóriás jogosítvány

- Műszaki üzletszervező technikus

- Megbízható, precíz, pontos munkavégzés

- Önálló munkavégzési képesség

Előny:

-Terhelhetőség

- Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

- Korrekt, iparági szinten kiemelkedő, teljesítmény arányos bérezés

- Biztos munkahely

- Összetartó jó csapat

Bér:

-  200 000 Ft nettó

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes, magyar nyelvű,
fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: klab.tamas@bvtflotta.hu

SPIRIT AUTO Kft.
8900 Zalaegerszeg
Bozsoki utca 1/D
Telefonszám: +36 92 599 900

www.spiritauto.hu