Spirit Auto Zalaegerszeg Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Munkafelvevő/Szerviztanácsadó
2024.04.04.
Szerviz

SPIRIT AUTO Kft. zalaegerszegi hivatalos SKODA, VOLKSWAGEN és SEAT márkakereskedés és márkaszerviz munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkafelvevő/Szerviztanácsadó

Téged keresünk ha

- Érdekelnek a technikai és digitalizáció élvonalába tartozó gépjárművek

- Nyitott vagy új dolgokat elsajátítani és folyamatosan fejlődni

- Szeretnél fiatalos csapattal, modern helyen dolgozni

- A lehető legmodernebb eszközökkel az egyik leggyorsabban fejlődő iparág részese lenni

- Fontos számodra, hogy a legjobbaktól tanulhass

Akkor közöttünk a helyed!

Feladataid közé fog tartozni:

- A gépkocsik gyors és követelményeknek megfelelő szervizelésének a biztosítása exakt hibafelvétel és a javítási megbízás pontos kitöltése által

- A szervizüzemben a munkaminőség biztosítása időpont, lebonyolítás, számlázás tekintetében

- A vevői kívánságok felvétele, a vevői kívánságok továbbítása, a szükségessé vált feladatok továbbítása

- A megrendelőlap kiállítása

- Az ügyfelek tájékoztatása a munka módjáról, kiterjedéséről és költségéről,

- A számlák ellenőrzése, kiállítása a szakmai helyesség szempontjából

- Az ügyféli kívánságok teljesítésének ellenőrzése

Ami a munkakör ellátásához szükséges:

- Szakirányú végzettség (Műszaki)

- Felhasználási szintű számítástechnikai ismeretek

- Megbízható, korrekt és precíz munkavégzés

- Valóban szeresd az autókat, ne csak beszélj róla

Az állásra pályázóknál számunkra előnyt jelenthet:

- Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

- Szakma iránti elhivatottság

A munkádért cserébe mit nyújtunk?

- Munkavégzés világszínvonalú technológiával

- Folyamatos fejlődési lehetőség

- Kiváló munkahelyi környezet, összetartó és támogató munkatársak

- Nem egy gyár vagyunk, a közvetlen vezetőddel egyeztetve Ti szabjátok meg, hogy a munka menete miként zajlik a mindennapokban

- A célunk, hogy egy inspiráló és kiszámítható munkahelyi környezetet hozzunk létre, ahol mindannyian jól érezzük magunkat.

- Folyamatos fejlődési lehetőség, továbbképzés, online képzések

- Versenyképes kompenzációs csomag

A Munkavégzés helye Zalaegerszegen, teljes munkaidőben 8H-tól 16H 30-ig, hétfőtől, péntekig tart.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el részletes, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

 [email protected]-ra, vagy megtalálsz minket a Facebookon: https://www.facebook.com/spiritzalaegerszeg/

Spirit Auto Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg
Bozsoki utca 1/D
Telefonszám: +36 92 599 900

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.