Spirit Auto Zalaegerszeg Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Általános autószerelő
2024.04.04.
Szerviz

SPIRIT AUTO Kft. zalaegerszegi hivatalos Skoda, Volkswagen és SEAT márkakereskedés és márkaszerviz munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Általános autószerelő

Téged keresünk ha

- érdekelnek a technikai és digitalizáció élvonalába tartozó gépjárművek

- nyitott vagy új dolgokat elsajátítani és folyamatosan fejlődni

- szeretnél fiatalos csapattal, modern helyen dolgozni

- a lehető legmodernebb eszközökkel az egyik leggyorsabban fejlődő iparág részese lenni

- fontos számodra, hogy a legjobbaktól tanulhass

Feladataid közé fog tartozni:

- legújabb Skoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Cupra személygépjárművek általános szervizelése és javítása

- általános szervizelési folyamatok elvégzése új autók esetében

- használt autók esetén konkrét hibakeresés, feltárás, és javítás

Ami a munkakör ellátásához szükséges:

- szakirányú végzettség

- felhasználási szintű számítástechnikai ismeretek

- megbízható, korrekt és precíz munkavégzés

- valóban szeresd az autókat, ne csak beszélj róla

Az állásra pályázóknál számunkra előnyt jelenthet:

- hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

- szakma iránti elhivatottság

A munkádért cserébe mit nyújtunk?

- munkavégzés világszínvonalú technológiával

- folyamatos fejlődési lehetőség

- kiváló munkahelyi környezet, összetartó és támogató munkatársak

- nem egy gyár vagyunk, a közvetlen vezetőddel egyeztetve Ti szabjátok meg, hogy a munka menete miként zajlik a mindennapokban

- a célunk, hogy egy inspiráló és kiszámítható munkahelyi környezetet hozzunk létre, ahol mindannyian jól érezzük magunkat

- folyamatos fejlődési lehetőség, továbbképzés, online képzések

- versenyképes kompenzációs csomag

A Munkavégzés helye Zalaegerszegen, teljes munkaidőben 8H-tól 16H 30-ig, hétfőtől, péntekig tart.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el részletes, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

[email protected] vagy megtalálsz minket a Facebookon: facebook.com/spiritzalaegerszeg/

Spirit Auto Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg
Bozsoki utca 1/D
Telefonszám: +36 92 599 900

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.