2019.05.15.
Szerviz

SPIRIT AUTO Kft. zalaegerszegi telephelyére, folyamatosan bővülő csapatába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Vevőszolgálati vezető helyettes

Főbb feladatok:

- Jó kapcsolat tartásának biztosítása a vevők és a szervizüzem dolgozói között

- A beosztottak vevőorientált gondolkodásának kialakítása és továbbfejlesztése

- Az értékesítés eredményességét segítő tervek készítése

- Költségelemzések végzése

- A szervizüzemi szolgáltatások piacának folyamatos figyelése és elemzése vevőszolgálati területeken

Elvárások:

- B kategóriás jogosítvány

- Megbízható, precíz, pontos munkavégzés

- Önálló munkavégzési képesség

Előny:

- Terhelhetőség

- Középfokú német nyelvvizsga

- Közlekedésgépész Technikusi végzettség

Amit kínálunk:

- Korrekt, iparági szinten kiemelkedő, teljesítmény arányos bérezés

- Biztos munkahely

- Összetartó jó csapat

Munkavégzés helye:

- Zalaegerszeg

Foglalkoztatás jellege:

- Teljes munkaidős.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes, magyar nyelvű,
fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: klab.tamas@bvtflotta.hu

SPIRIT AUTO Kft.
8900 Zalaegerszeg
Bozsoki utca 1/D
Telefonszám: +36 92 599 900

www.spiritauto.hu