2018.04.17.
Értékesítés

Kaposvári telephelyű, magyar tulajdonú, stabilan működő vállalkozás új munkatársat keres
azonnali kezdési lehetőséggel az alábbi pozícióba:

Gépjármű értékesítő

Főbb feladatok:

- Új gépjárművek értékesítése

- Márkakereskedés szolgáltatásainak ajánlása ügyfelek felé

- Kapcsolatteremtés, új ügyfelek felkutatása

- A piac folyamatos figyelése, elemzése

- Gépjárművekkel kapcsolatos hitelügyintézés

- Új gépjárművek importőrtől való átvétele, az ügyfél részére történő átadása, bemutatása, illetve a forgalomba állítással kapcsolatos ügyek intézése

- Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

- 3 év szakmai tapasztalat

- ügyfél-centrikus magatartás, magas empatikus képesség

- B kategóriás jogosítvány

- Alkalmazkodó készség, rugalmas hozzáállás

- Megbízható, precíz, pontos munkavégzés

- Kiváló kommunikációs, szervezési és tanulási készség

- Megbízható, önálló munkavégzési képesség

Előny:

- Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

- stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség

- próbaidő után egyéb juttatások: cégautó, telefon, laptop

- korrekt, teljesítmény arányos bérezés

- kellemes munkahelyi környezet, összetartó és támogató munkatársak

- fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes, magyar nyelvű,
fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre: klab.tamas@bvtflotta.hu

SPIRIT AUTO Kft.
7400 Kaposvár
Árpád u. 37-39.
Telefonszám: +36 82 529 560

spiritauto.hu