2020.08.07.
Szerviz

SPIRIT AUTO Kft. kaposvári telephelyére, folyamatosan bővülő csapatába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Autófényező előkészítő/autófényező

Főbb feladatok:

- A gépkocsik gyors és követelményeknek megfelelő szervizelésének a biztosítása egzakt hibafelvétel és a javítási megbízás pontos kitöltése által

- A vevői megelégedettség biztosítása

- A vevő tájékoztatása a munka módjáról, kiterjedéséről és költségéről

- Ajánlások kialakítása a vevőszolgálat és -tanácsadás munkájának javítása érdekében

- Vevői megelégedettség figyelése reklamációk és telefoninterjúk során

- A számlák ellenőrzése, kiállítása és szakmai helyesség szempontjából

Elvárások:

- B kategóriás jogosítvány

- Műszaki üzletszervező technikus

- Megbízható, precíz, pontos munkavégzés

- Önálló munkavégzési képesség

Előny:

- Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

- Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség

- Korrekt, teljesítmény arányos bérezés

- Kellemes munkahelyi környezet, összetartó és támogató munkatársak

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre: klab.tamas@bvtflotta.hu

Spirit Auto Kaposvár
7400 Kaposvár
Árpád u. 37-39.
Telefonszám: +36 82 529 560