2021.01.04.
Szerviz

SPIRIT AUTO Kft. kaposvári telephelyére, folyamatosan bővülő csapatába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépjármű elektrotechnikai szerelő

Fő feladatok:

- A munkalap alapján a javítási feladat gyors és szakszerű elvégzése

- A munkafolyamat előtt és után bélyegzés

- A javítási feladat minőségi elvégzéséhez anyag kivételezése a raktárból

- Az elvégzett javítási, szerelési feladata bemutatása és ellenőriztetése a területileg illetékes mesterrel,

- Önmaga folyamatos továbbképzése, tanfolyamokon való részvétel

- Munkaeszközök, műhelyberendezések, munkaterület folyamatos karbantartása

gépjárművek mozgatása

Elvárások:

- Szakmai tapasztalat

- Szakirányú végzettség

- Felhasználási szintű számítástechnikai ismeretek

- Megbízható, korrekt és precíz munkavégzés

Előny:

- Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

- Szakma iránti elhivatottság

Amit kínálunk:

- Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség

- Munkavégzés világszínvonalú technológiával

- Korrekt bérezés

- Kiváló munkahelyi környezet, összetartó és támogató munkatársak

- Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre: klab.tamas@bvtflotta.hu

Spirit Auto Kaposvár
7400 Kaposvár
Árpád u. 37-39.
Telefonszám: +36 82 529 560